Відпочинок біля Львова

Сьогодні якісний відпочинок біля Львова можна отримати тільки на платних базах відпочинку та відпочинкових комплексах з озером, тому що усі озера та ліси з безкоштовним доступом сильно засмічені.

Ми рекомендуємо наступні комплекси для відпочинку на природі з озером або басейном:

Відпочинковий комплекс Золота Форель

Золота Форель

Золота Форель

Комплекс Золота Форель знаходиться в селі Коростів, Сколівського району Львівської області. Хоча цей комплекс знаходиться трохи далеко від Львова, проте ми найбільш рекомендуємо саме його, тому що сервіс та якість інфраструктури тут на найвищому рівні. В комплекс Золота Форель входять озера (живляться від карпатської річки) для купання та рибалки, басейн, готель, ресторан, колиба, чан з мінеральною водою, лікувальний комплекс, дитячий майданчик та інша інфраструктура. Ціни тут доступні. Біль детальний опис знаходиться тут:

http://skole.com.ua/uk/karpaty-rest/50-korostiv-rest/170-zolota-forel.html

Еко садиба Тихе Плесо

Тихе плесо

Тихе плесо

Тихе Плесо – це приватна садиба для відпочинку біля Львова з озером, яка знаходиться лише в 500 метрах від кільцевої дороги в сторону села Соснівка (біля Винників). Будинок здається повністю. Озеро живиться джерельною водою від джерела, що поруч. Тому вода в озері чиста та прозора. Також в озері є риба, яку дозволено ловити.

Детальніший опис тут.

Бухта Вікінгів

Бухта Вікінгів - пляж

Бухта Вікінгів – пляж

Бухта Вікінгів – це великий відпочинковий комплекс, який знаходиться в лісі біля озера на відстані 15 км. біля Львова, якщо їхати в сторону Старого Села (напрямок на Бібрку). Тут є все для відпочинку: риболовля. розваги, кінний клубб проживання, ресторан та бенкетний зал, конференц зал, кінний клуб, спа-комплекс та інше. Більше детально почитати про Бухту Вікінгів можна тут.

Примітка:

В розділ “Відпочинок біля Львова” додаються тільки відпочинкові комплекси, якість та відповідність сервісу яких перевірений адміністрацією сайту Рибалимо. Щодо умов розміщення комплексу читайте тут.