Інфо

Рибалка

Рибалка


Вітаємо на ресурсі про рибалку. Матеріали нашого сайту будуть цікаві і корисні для всіх любителів рибалки.

Рибалка у всі часи була гарним проведенням часу, відпочинком від турбот, пов’язаних з міським життям, можливістю залишитися наодинці з природою і відчути себе її невіддільною частиною.

Рибалка – це відпочинок. Тиша, зосередженість, природа, роздуми. Рибалка – це і спорт, хоча багато рибаків відмовляються від такого визначення, але байки про вдалі улови і свої рекорди азартно розповідають, не упускаючи найдрібніших деталей. Для когось рибалка є спортом: влаштовуються щорічні турніри, визначаються переможці, які одержують за своє уміння і майстерність нагороди. І рибалка – це щастя. Посидіти, порибачити, знайти кращий спосіб лову, і – улов! А потім – радість від того, що обід, наприклад, навариста, густа юшка з рибки, яку сам же витягнув з води.

Дністер біля села Устечко

Дністер біля села Устечко

Але рибалка дечого натомість вимагає від рибака. Віддача справі – чекати, шукати, сподіватися, не розчаровуватися, аналізувати, спостерігати і проникати в світ природи, зливаючись з ним під час довгого сидіння в човні або на березі. Хороший улов залежить ніяк не від човна, в якому сидиш, і не від дорогих снастей, придбаних в кращому магазині, а від проникнення в таємниці живого природного середовища, взаємозв’язки в її процесах, поведінка і устрій життя кожної рибини. А для цього потрібно знати те, що вже вивела як аксіоми фенологія, бувалі рибаки, і набувати досвіду.

Багато риболовів нехтують правилами рибного лову: деякими особливостями снастей, прийомами їх застосування, вважаючи все це дрібницями. Проте, щоб стати гарним рибалкою, необхідно засвоїти наступне: у рибному лові немає дрібниць, “дрібниці” – це і є якраз те, що забезпечує успіх, складає справжню майстерність рибалки! Тому сучасному рибалці необхідні серйозні знання. Це і біологія і екологія риб, уміння вивчати водоймище і відшукувати на ньому рибу, передбачати її клювання. Він повинен знати способи і техніку спортивного лову риби, “секрети” її успіху. Дуже важливо також знати життя, звички різних риб, уміти орієнтуватися не по календарному часу, а готувати і планувати лов по сумі різних явищ природи, знати і поважати закон по охороні рибних багатств і природи, правила рибальства і вимоги етики риболова.

На нашому ресурсі поставлена мета познайомити численний загін рибалок з досвідом майстрів спортивного рибальства. За останнє десятиліття в любительському лові риб з’явилося немало нових прийомів, і багато хто з них залишається поки надбанням одинаків. Ці “секрети” недостатньо або зовсім ще не освітлювалися у пресі. На нашому ресурсі описані риболовецько-спортивні снасті, вживані риболовами-любителями. Дана характеристика і будова поплавцевих і інших вудок, донок, спінінгів і ін., що випускаються не тільки промисловістю, але і саморобних. Розказано про риби та види лову з практичними порадами і рекомендаціями.

One thought on “Інфо

 1. Олесь

  Гарний сайт, але муляють око мовні неоковирності. Зокрема, РИБАЛКА – це істота (не обов’язково людина), яка ловить рибу (синонім для людини – рибалки – РИБОЛОВЕЦЬ), сам процес ловіння риби – РИБОЛОВЛЯ, а вид людської діяльності – РИБАЛЬСТВО, РИБОЛОВЕЦТВО, РИБОЛОВСТВО.
  Отже, на мою думку, мало би бути:
  “Риболовля – це відпочинок”,
  “Рибальство – це і спорт, хоча багато рибалок відмовляються від такого визначення”,
  “Багато рибалок нехтують правилами риболовства” тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.