Ловля окуня на Дністрі

Окунь

Окунь

На річці Дністер мене найбільш захоплює ловля окуня. Більшість рибалок на р. Дністер ловлять окуня блеснінням на спінінг. Але я надаю перевагу поплавочній вудочці та донці. Зазвичай я в другій половині дня ловлю малька і потім цього малька ставлю на донку.

Окунь належить до риб сімейства окуньоподібних і має довжину до 50 см і вагу до 2 кг. Живе в прісних водах Європи та Азії. В Україні окунь розповсюджений дуже широко й живе чи ледве не у всіх ріках і озерах.

Окунь

Окунь

За моїми спостереженнями дрібний окунь на Дністрі як і в інших водоймах, є стайною рибою. Окунів слід шукати в затоках, заводях, нижче великого каміння або повалених дерев, на виходах з ям. Ловити окуня найкраще зранку, але можна і в обідню пору ловити на ямах та там де є тінь (біля обривистого берегу). Тримається окунь здебільшого на висоті 4 — 18 сантиметрів від дна, проте в пошуках їжі може підніматися вищенавіть на поверхню.

Буває таке, особливо в спекотні дні, що серед дня перестає ловитись будь-яка риба на Дністрі. Тому дуже часто допомагає наступне. Необхідно знайти на річці мілководну ділянку, поблизу якої є яма. Зайти в річку і каламутити воду. На цю каламутну воду можуть підійти окуні, яких можна успішно ловити на черв’яка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.