Іподром – ставки

Іподром - озера

Іподром – озера


На території Львівського Іподрому є два ставки квадратної форми. Влітку ці стави частково, а деколи повністю заростають водоростями. Ставки є огородженими, проте до них є прохід. Біля більшого озера є табличка, що рибалка заборонена. Проте, люди тут ловлять рибу, так як юридичний статус цих ставів не відомий або суперечний. Взимку теж тут можна зустріти львівських рибалок, так я ставки розміщені близько та сюди є добрий доїзд асфальтованою дорогою прямо до ставків. Там навіть є будка, де колись сидів сторож. Також не слід плутати ці ставки і іншими ставами, що знаходяться навпроти Львів-Арени (теж на території Іподрому). Про ці стави буде описано окремо.

Самі ставки розміщені на північно-східній стороні Іпподрому. До них прямує дорога, на яку можна виїхати біля кільця, що на вул. Карла Мікльоша (вулиця, що прямує до Арена Львів).  Ця доріжка впирається в шлагбаум, за яким зліва за огоржею знаходяться ставки.

Раніше, в стави був запущений товстолоб та короп, щоб знищити рослинність, якою тут ці ставки заростають. Проте зимою 2010 року товстолобики поздихали внаслідок нестачі кисню під кригою. В 2016 році одне озеро почистили та тепер вже немає такої кількості водоростей.

На даний момент в ставках є плотва, карась та окунь. Імовірно є щука, короп.

Карта:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.