Чишки – озеро Лагуна

Озеро Лагуна - Чишки

Озеро Лагуна – Чишки

Озеро Лагуна, що знаходиться у полі біля села Чишки, має прямокутну форму і зручне для ловлі на фідер, тому що воно має чисту від зарослей поверхню. Озеро є мілке, тому тут ловити поплавочною вудкою некомфортно. Проте, тут на поплавочну вудку можна наловити дрібної плотви (розміром мізинець), якої тут багато. Звичайно поряд з дрібною плотвою попадається крупніша рибка, проте дуже рідко. Плотва тут клює тільки на опариша та черв’яка. Усі рослинні приманки (в тому числі перловку) ця риба ігнорує. Імовірно велика кількість дрібної плотви зумовлена малою кількістю хижої риби у водоймі, тому власники не дозволяють виловлювати окуня та щуку.

Саме озеро є приглянуте та на берегах його розміщені лавочки та столики. Біля деяких столиків є верби, що дає змогу сховатись від спекотного сонця. Проте біля самої водойми дерев майже немає. В деяких місцях біля озера є мокрий грунт та болото.

Перспективним це озеро є тільки для ловлі коропа, так як він тут присутній і постійно поповняється з маточників, які розміщені вище озера. З іншої сторони коропа тут добре виводити, так як немає камишів (камиш знаходиться тільки в деякий ділянках озера). Власники озеро щороку спускають, тому трофейного коропа не зловите.

Крім коропа у водоймі наявні товстолобик, амур та карась. Карась дуже примхливий. Проте якщо попадете на кльов, то наловите його багато.

Ціна за рибалку в 2017 році становила 150 грн. з однієї людини.

Як доїхати?

Доїхати до озера Лагуна можна через село Чишки або через село Дмитровичі. В обох випадках необхідно їхати неякісною грунтовкою, яка після дощів стає дуже поганою для проїзду. Звичайним легковим автомобілем їхати не рекомендуємо. Можна також їхати маршруткою в село Чишки, а далі пішки через поле.

Якщо їхати через с. Дмитровичі, то повернути наліво з траси необхідно в кінці на початку села (перед футбольним полем і фермою). Потім проїхати по полю і повернути направо.

Схема проїзду

Проїзд до озера Лагуна (с. Чишки)

Проїзд до озера Лагуна (с. Чишки)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.