Озера Саперне та Інженерне

Озеро Саперне

Озеро Саперне

Саперне та Інженерне – це штучні водойми, які знаходяться практично на території Яворівського полігону біля сіл Коти та Дебрі. Це були мальовничі озера з безкоштовною рибалкою та безкоштовним відпочинком. Влітку тут завжди багато відпочивальників, а у вихідні дні берег озера Інженерне повністю заповнений людьми. Поряд є сосновий ліс, тому ці озера користуються такою популярністю. Проте, в зв’язку з агресією Хуйла на Україну тут почали проводити військові навчання по подоланню водних перешкод. Частина лісу біля озер вже вирубана військовими для проведення навчань. Подальша доля цих озер невідома, так як не відомо, чи військові будуть пускати сюди відпочивальників.

Озеро Інженерне

Озеро Інженерне

Доїзд до озер досить добрий – асфальтована польова дорога. Проте біля самих озер дорога вже ґрунтова і біля озера Саперне дорога дуже погана, особливо після дощів.

На озері Інженерне є такі види риб: короп, лин, амур, щука, плотва і карась. Говорять, що сюди запускали сома. Є багато раків, так як вода в озері чиста.
На Саперному озері добре ловиться лящ (та підлящик) та плотва, якої тут дуже багато.

Слід зазначити, що дно в озерах досить замулене, тому тут треба мати на увазі це при ловлі фідером.

Також поряд є ще третє озеро під назвою Нове, на якому рибалка заборонена, тому що воно у оренді чи приватній власності.

Озеро Нове

Озеро Нове

Вище над озером Інженерне є ще каскад інших озер, до яких доступ цивільним обмежений.

Озера на Вікімапії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.