Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

У Львові на перехресті вулиць Стрийська – Наукова є озеро, яке видно з дороги. На північному березі озера знаходиться кафе-бар, а з південного фітнес-центр та новобудова. Озеро є неглибоким і влітку частково заростає водоростями. Проте це озеро дуже популярне у міських спінінгістів, завдяки чому воно так сильно не заростає.

Також на березі львів’яни полюбляють відпочивати. Тому час від часу тут багато сміття. Проте сміття прибирає група волонтерів, які дбають про озеро. Також завдяки волонтерам це озеро постійно зарибляється різною рибою. Тому тут є короп, карась, плотва, окунь, щука, ротан, бичок та багато інших риб. Найбільше в цьому озері є щуки (була навіть трофейна). Місцеві рибалки полюбляли ловити щуку на живця. Спочатку ловили на манку плотву, а потім її насаджували в якості живця на щуку. Також були рибалки, які ходили за живцем на озера в селі Сокільники.

Проте було кілька зим, коли риба вимирала в ньому внаслідок задухи.

На даний момент є проект облагородження озера, згідно з яким тут побудують додатково готель з рестораном, проте озеро має бути відкритим для рибалок та відпочинку.

Озеро на Вікімапії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.