Озера в Сокільниках біля автовокзалу

Кругле озеро в Сокільниках

Кругле озеро в Сокільниках

В селі Сокільники є ще два озера, які знаходяться біля автовокзалу “Львів” на вул. Стрийській (на протилежній стороні вулиці). Якщо більш точніше описувати їхнє розташування – то це північна сторона села Сокільники і ці озера розміщені поряд зі сільським стадіоном в Сокільниках. Навколо озер вже розбудувались котеджі містечка.

Якщо їхати автомобілем до озер, то треба орієнтуватись на сільське футбольне поле в Сокільниках. Саме до цього поля є добрий під’їзд. Більше озеро знаходиться біля футбольного поля. Це озеро мілкіше і тут добре клює карась. Проте воно більш забруднене різним сміттям. Друге озеро має круглу форму і воно менше, проте глибоке. Воно чистіше і кажуть, що в ньому можна купатись, тому це озеро також може бути добрим варіантом для літнього відпочинку біля Львова.

Озеро біля футбольного поля

Озеро біля футбольного поля

Загалом в озерах ловлять щуку, окуня. карася, ротана, плотву (плотва тут клює взимку). В озерах є великі коропи, проте цілеспрямовано коропів тут ніхто не ловив.

Влітку у вихідні дні на озерах багато рибаків. Переважно ловлять поплавочними вудками. Основна наживка – манка, на яку тут привчився клювати карась.

Примітка: в Сокільниках є ще кілька озер, одне з яких описано тут.

Озера на Вікімапії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.