Озера у Водниках біля Бухти Вікінгів

Озеро біля кооперативу Енергетик

Озеро біля кооперативу Енергетик

Озера у Водниках біля Бухти Вікінгів – це три озерця, які знаходяться біля дачного кооперативу Енергетик, як їхати від траси на Бібрку в Бухту Вікінгів. Точніше ці озера розташовані при з правої сторони перед лісом, якщо повернете на поворот у Бухту Вікінгів. Це водойми загального користування і рибалка в них безкоштовна. Колись поблизу була військова частина, і ці озера вирили військові для навчань.

Перше озеро – що ближче до дороги на Бухту Вікінгів, є найбільше та найглибше. Воно майже не заростає водоростями. Тут є карась та окуні. Водяться раки. Можливо є інша риба, проте у малій кількості. Влітку вода в озері добре прогрівається, тому воно зручне для купання. Дно біля берега глиняне, а далі від берега вже є намул. Тому при низькому рівні води влітку вода тут мутніє, якщо люди купаються.

Друге озеро знаходиться вище над першим. Це озеро сильно заростає. В цьому озері є карасі та ротани. При цьому ротани виростають тут великих розмірів. Також є товстолобик, якого імовірно запустили рибалки або дачники з дачного кооперативу. Вода в цьому озері чиста завдяки наявністю водорослів, які очищають воду. Також тут вода більш прохолодна завдяки наявності рослинності.

Третє озеро дуже мілке і завжди повністю заростає очеретом. Рибалка та відпочинок на ньому безперспективні.

Ці озера не є дуже відомими. Тому тут мало сміття, незважаючи що озера безкоштовні. Ці озера можуть бути бюджетною альтернативою відпочинку біля Львова платним озерам. Добратись можна марштукою в напрямку Бібрки. Від марштрутки – 10 хв. ходьби до озера.

Слід відзначити, що ще є озеро на території кооперативу Енергетик. А також є мілке озеро в лісі з лівої сторони дороги на Бухту Вікінгів.

Карта розміщення озер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.