Озеро в Сокільниках

Став в Сокільниках

Став в Сокільниках

На півночі від села Сокільники є невеличкий став площею півтора гектари, який знаходиться на захід від ТРЦ King Cross Leopolis (Ашан). Його видно з кільцевої дороги, якщо їхати від Ашану в напрямку Солонки (Скнлова, Пустомит).

В цьому ставі клює карась, окунь та чебачок амурський. Останньої риби тут розвелось дуже багато і чебачок амурський клює майже на все. Чебачок амурський – це дуже дрібна акваріумна рибка, яку імовірно запустив у водойму хтось із акваріумістів. Ця рибка тут прижилась і постійно клює, не даючи клюнути карасю. Карася тут теж багато, проте чебачок амурський не дає йому клюнути і першим об’їдає наживку. Тому, щоб зловити карася, рекомендуємо ловити його на перловку, щоб її не об’їв чебачок амурський.

Рибалка на ставу в Сокільниках безкоштовна. Проте в озеро навколишні жителі спускають каналізаційні стоки. Цих стоків не є багато, але не відомо про їх вплив на якість риби.

Слід відмітити, що в Сокільниках є ще два стави, які знаходяться в центрі села біля дороги, що проходить повз село. Влітку вода в цих ставах цвіте. Імовірно, там тільки водиться один карась.

Як доїхати до ставка

Доїхати можна по асфальтовій дорозі через Сокільники і повернути на південь в низ навпроти Сокільницької сільської ради (біля костелу)

Сокільники – карта

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.