Озера біля бази відпочинку Сонячна Галявина в Родатичах

Сонячна Галявина - Родатичі

Сонячна Галявина – Родатичі

Біля бази відпочинку Сонячна Галявина в с. Родатичі є два озера. Ці озера знаходяться біля лісу на захід від села. Біля одного з озер знаходиться база відпочинку Сонячна Галявина. Особливість цих озер, що тут часто організовується фестиваль Захід.

Не слід плутати ці озера з озерами баз відпочинку Сокіл та Чарівна Долина, які розміщені на південь від дороги М-11 (Е40). Про ці озера мова буде йти в інших публікаціях. А озера в селі Родатичі біля бази відпочинку знаходяться на північ від цієї траси. Тому, якщо їдете зі Львова в сторону кордону, то поворот треба робити наліво в кінці села Родатичі (за залізничною станцією). Ви з’їдете у вузьку бічну дорогу і проїдете відразу через залізничний переїзд. Потім треба їхати прямо з’їхавши на ґрунтовку.

Слід відзначити що ці озера є ідеальними для купання у травні та червні. Вода в ці місяці прозора і людей тут завжди мало ( як на мене, то це основна перевага), тому що озера не є такими відомими як Задорожнє та інші кар’єри. Ціна тут за відпочинок та купання нижча ніж в інших облаштованих базах відпочинку. Наприклад, автомобіль з двома дорослими та дитиною, у 2016 році прийшлось заплатити 25 грн. Альтанки тут дорогі, як на мене. Ціна 100 грн. за альтанку – це за дорого для такого озера з такою інфраструктурою, яка не є так розвинена, як у Чарівній Долині.  Серед інфраструктури тут тільки альтанки, мангали з дровами та душ. Крім того, господарі на березі випасають овець. Можливо для когось це буде стимул, а для когось – недолік.

Проте не рекомендую сюди їхати купатись у липні-серпні. Вода в цей час тут цвіте і має зелений колір.

Рибалка тут платна. В основному тут ловлять коропа та карася. Також на озерах є багато окуня та щуки. Попадає амур. Навіть є сом. Можна взяти човен на прокат. Ціна рибалки – 140 грн. за добу станом на 2015 рік.

Карта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.