Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН – це бази відпочинку на озері Задорожнє. Знаходиться база відпочинку РОБІНЗОН на березі озера. Тут працівники комплексу впорядкували пісочний  пляж, де дозволяється також організувати наметове містечко.

Поряд є кілька будиночків для проживання та баня на 6 осіб. Також на території комплексу Робінзон знаходиться магазин, стоянка для автомобілів та столики з альтанками. Є мангали.

Фото

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

задорожнє озеро

задорожнє озеро

Дівчата

Дівчата

Ціни

Станом на 2014 рік (з вересня) ціни для відпочинку в комплексі Робінзон були такі:

 • розміщення намету – 50 грн. на добу;
 • альтанки зі столиком – 25-50 грн.;
 • дрова – 30 грн.;
 • відпочинок в будинках – 200-300 грн./доба;
 • баня – 100 грн. за годину;
 • послуги інфраструктури (вхід) – 10 грн.;
 • парковка – безкоштовно.

Контакти

Озеро Задорожнє, тел. (098)550-70-85

5 thoughts on “Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

 1. Іван Тарасюк

  Привіт) ми хотіли би орендувати домік на 16 червня, скорше всього на дві доби)
  Якщо можите то напишіть мені в джімейл, або подзвоніть за номером 0638878189 або 0662169091

 2. Діана

  Не хочете спортити собі відпочинок,не їдьте на цю базу.В будинках жахливо грязно,все в піску,постіль дирява та в плямах,матраси(вибачте) в менструації. Обслуговування хамить. Замовили ми на цій базі всі будиночки весною на 3-4 червня. Домовились,що за все буде 1900 грн плюс альтанка 150. Нас все влаштовувало. По приїзді нас почтавили до відома,що ми маєм заплатити ще 20 грн за кожну людину,та за альтанку вже не 150,а 300 грн.пояснення-бо ви замовляли весною,а зараз літні тарифи. Ну добре,ми погодились,стиснувши зуби заплатили ще. Наступного дня о 9:30 охоронець розбудив всіх попередивши,що ми маємо виїхати до 10.00. Це жах! Ми виїхали позбирались,підійшов до нас знову охоронець і сказав що ми маємо заплатити знову за всіх людей по 20 грн. Добре,заплатили ми знову. Плюс ще 300 грн за альтанку. В альтанці ми заряджали телефони та були підключені колонки. Приблизно о 12.00 охоронець виключив електроенергію,прийшов до нас і сказав”якщо хочете світло ,то з вас ще 50 грн.” Це була остання капля,після чого ми негайно зібрались та попросили повернути гроші за людей(за другу добу) та за альтанку. Нас хотіли обманути,мовляв ми віддали гроші вашому чоловіку. Насправді ніхто нікому нічого не віддавав. Погрозивши викликати поліцію,нам віддали гроші (при тому що запевняли що вже віддали) і ми з спорченим настроєм поїхали додом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.