Канал Яричівський

Канал Яричівський або річка Яричівка – це річка, яка протікає в кількох кілометрах на північ від міста Львів, та впадає у відоме озеро Гамаліївка. Звідти річка витікає через дамбу, протікає біля сіл Яричів та Задвір’я, а потім впадає в річку Полтва.

Ця річка вузька та мілка, проте в ній є багато окуня, карася та щуки.

Серед перспективних місць, то тут є декілька. Перші місця – це декілька місць на північ від села Малехів, де річка розширюється та має глибокі місця. А в основному ловлять рибу на річці нижче по течії від мосту, що на Київській трасі (між селом Гамаліївка та Малі Підліски. Так як річка дуже вузька (2-4 метри), то тут можна ловити на не дуже довгі вудки. Рекомендую ловити на черв’яків, яких можна накопати на березі річки Полтва біля мосту на кільцевій дорозі.

Слід відмітити, що по правому березі річки між Київською трасою та водосховищем Гамаліївка є кілька диких торфяних озер. На цих озерах імовірно є карась та плотва. А перед самим водосховищем є платний короповий став.

Іншим перспективним місцем на річці є місце витоку річки з Гамаліївського водосховища. Тут річка Яричівка має глибоку та широку ділянку. Переважно ловлять в цьому місці окуня та щуку (на живця).

 

6 thoughts on “Канал Яричівський

 1. Ростислав

  доброго вечора Прочитав цю статтю вирішив поцікавитись,,,як доїхати маршуткою чи автобусом до цього каналу??? і в якому саме селі знаходиться цей канал?? Так щоб можна було поїхати порибачити і відпочити від суєти =))) Дякую

 2. admin Post author

  Можна і маршруткою і автомобілем. Цей канал протікає повз київську трасу між селом Гамаліївка та Малі Підліски. Там є міст. Під мостом тече цей канал. Але щоб автомобілем їхати, то треба за 30-40 метрів звернути направо на грутовку, тому що біля мосту немає узбіччя, де залишити автомобіль. Також за мостом неподалік є заправка. Там можна залишити автомобіль. Як раз риболовні місця біля цього мосту. Далі цей канал втікає в Гамаліївське водосховище. Також біля цього каналу цих місцях є дикі маленькі озерця. Можна і в них попробувати….

 3. admin Post author

  Щука є, але її ловлять тільки в місці, де цей канал витікає з Гамаліївського водосховища.

 4. Андрій

  Мене теж зацікавив опис даної водойми…
  Хотілось би спробувати на окуня та карася …
  Яка приміром глибина ?
  І чи потрібно ловити на донку …
  Я не мастак у донній ловлі …
  Хто уже побував прошу дайте відповідь
  Буду вдячний …

 5. admin Post author

  Річка є вузькою. Глибини біля метра, ближче до впадіння в Гамаліївське вдсх. ширина більша і глибше. Зручно ловити на поплавчанку. Можна на донку теж ловити, але донка тут недоцільна, так як річка вузька. На витоку з Гамаліївського вдсх. місцеві ловлять щуку на живця. Там біля дамби глибоко і широко. Можливо далі ближче до впадіння в Полтву Яричивка є широкою теж і глибшою. Цього року я не ловив рибу там тому ситуації на даний момент на знаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.