Озерний край

Озерний край

Озерний край

Озерний край – це розважальний комплекс, який складається з озер, рибного господарства, ресторану та готелю. На території комплексу також знаходяться дитячий майданчик, стоянка автомобілів, альтанки, більярд, сауна, конференц-зал та інші споруди. Є окреме озеро для купання та пляж. Навіть є маленький зоопарк. Взимку працює ковзанка. Насамперед Озерний край відомий рибалкою.

Озерний край - план схема

Озерний край – план схема

Рибалка тут платна платите за рибалку та окремо за рибу. Є стави для коропів та окремі стави для ловлі щуки. Насамперед сюди їдуть половити щуку, якої тут дуже багато. Та і клює щука в Озерному краю дуже добре. Ціни в 2014 році були такі: дорослий – 25 грн., дитячий – 10 грн. За виловлену рибу необхідно додатково платити: короп – 27 грн. за кілограм, щука – 42 грн. за кілограм.

Де однією перевагою комплексу є те, що Озерний край знаходиться близько біля Львова (Пустомити). Ось карта:

Колись рибалки пробували красти зловлену рибу та перекидували рибу через паркан. Вони планували потім забрати цю рибу, але їх завжди попереджували місцеві коти. Тепер в Озерному краю встановлено подвійний паркан, щоб не можна було рибу перекинути за межі комплексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.