Відпочинок біля Львова

Для жителів та гостей міста Львова завжди гостро стояла проблема відпочинку біля Львова на природі, так як у Львові та його околицях таких місць дуже мало. Адже хочеться на вихідні кудись виїхати з міста на природу на відпочинок біля озера.

На жаль біля Львова дуже мало місць для активного відпочинку. Усі ліси засміченні сміттям. Наприклад, у Брюховицькому лісі вже немає чистого місця, де можна відпочити. З іншої сторони у Львові та біля Львова немає водойм, де можна покупатись. А ті деякі водойми, де можна купатись, повністю заповнені людьми у добру погоду та не відповідають санітарним нормам.

Вихід один – пошук платних зон відпочинку. Але усі платні відпочинкові території мало чим відрізняються від безкоштовних – там теж людно.

Я надибав досить цікаве місце для відпочинку. Це місце хоча платне, але Ви там відпочиватимете самі (зі своєю компанією) без сторонніх людей. Це місце знаходиться дуже близько від Львова (біля траси Київ-Чоп між Винниками та Малою Швейцарією) та загроджене парканом. На території є садиба із зрубу, водойма з чистою джерельною водою, що живиться від джерела. При садибі також є баня з сауною, коптильня та інші умови для відпочинку. Ця садиба називається “Тихе плесо”.

Фотографії садиби Тихе Плесо

Тихе плесо

Тихе плесо

Тихе плесо взимку

Тихе плесо взимку

Інтер'єр садиби

Інтер’єр садиби

Інтер'єр садиби

Інтер’єр садиби

Тел. власника: 0673712048 (Олег).

Забронювати можна на БУКІНГ.КОМ.

 

One thought on “Відпочинок біля Львова

  1. Олексій

    Відпочивали тут з друзями не один раз. Все було чудово, ніколи не виникало ніяких проблем. Окрім останнього разу. Були присутній власник і охоронець, ніщо не передбачало такої кінцівки – ніхто не влаштовував гармидер чи шось таке. Сауна була замовлена з 19-00 до 22-00. Ми запізнювались на 15-20 хвилин, про що попередили привітну дівчину Лесю по телефону. З 24-00 мали заїжати люди на добу чи більше, коли я сказав шо ми затримуємось в дорозі на декілька хвилин і так само виїдемо декілька хвилин по десятій (максимум до пів одинадцятої). Вона сказала ок, нема питань. Якраз встигнуть поприбирати.
    За 5 хвилин десята зайшли власник і охоронець і мовчки стали над нами. На питання що трапилось, у чому річ, задане власнику 5(!) разів ми так і не почули відповіді. Він стояв мовчав і дивився на нас. Нічого не розуміючи ми зібрались і коли вже майже вийшли з сауни то нарешті почули шановного власника який виявив ласку і сказав нам таким тоном ніби говорить з нижчими істотами (я не перебільшую, так і було) “Ви мали вийти в десятій, а зараз 15 хвилин по. Видаліть цей номер і ніколи сюди не приїжайте” Нагадую, ніяких попереджень про час чи шось такого не було. З таким неадекватом зіштовхнувся вперше і чудовий відпочинок зіпсовано незрозумілою поведінкою власника і його працівника. Дуже шкода, адже місце і справді чудове. Проте таке хамське відношення до клієнтів не є гарним для бізнесу. З цінами теж вийшло якось дивно – Леся і охоронець називали різні ціни за годину, плюс почали брати гроші за мангал, чого раніше не було.
    Склалось враження шо якшо ви берете сауну на декілька годин а не замовляєте на добу і більше будинок, то ви ніхто, звати вас ніяк і взагалі то вам роблять послугу. Ну щож, видно таке є бачення людини як вести свій бізнес, бажаю йому успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.