Річка Давидівка

Давидівка – це річка у Львівській області, яка бере свій початок у селі Давидів, яке розташоване на відстані 4-х кілометрів від міста Львів. Насправді витік річки Давидівки знаходиться у Львові десь в районі Туберкульозної лікарні. Саме в цьому лісі беруть багато потічків, які разом зливаються в маленьку річку, яка протікає біля залізної дороги.

Рибні місця на цій річці починаються від станції Старе Село. Слід відмітити, що в Старому Селі є руїни колишнього замку, який побудував Богдан Хмельницький. Як раз річка Давидівка протікає біля стін цього замку. Імовірно, вона виконувала роль рову, який простягався перед стінами замку. А також річка була джерелом води для потреб замку.

Після Старого Села Давидівка протікає повз село Будьків. Між селом Будьків та селом Підмонастир знаходиться болотиста місцевість, де є імовірно є кілька рибних боліт. В самому Підмонастирі є невеличкий став, в якому водяться карасі.

За селом Підмонастир є кілька цікавих місць, де річка має глибокі місця та незначні загати. Саме тут можна вдало рибалити.

На Давидівці рибалка має свої особливості, так як це досить вузька річка. Найбільш поширеною рибою є дрібний йорж.  Також попадаються окунці та карась. Звичайно є і інша риба, яка припливає з Дністра та Ходорівського ставу.

Далі річка протікає через села Великі Глібовичі та Вибранівку. На цьому відрізку немає рибних місць, так як тут пряме і мілке русло. Після Вибранівки Давидівка є більш повноводною, так як в ній вже є багато води від інших приток. Перед селом Борусів в Давидівкм впадає в річку Суходолка. Тут вже можна успішно ловити окунців на мікроджиг.

Карта

 


Переглянути більшу мапу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.