Пастка для малька

Часто в якості насадки використовується мальок. Але перш ніж закинути вудку з мальком, його потрібно зловити. Для цього потрібно відірвати від риболовлі частину часу. Є багато способів видобутку малька завчасно (як з допомогою малявниці так і поплавкової вудки). Але, спіймана дрібна рибка навіть у садку довго не живе. І знову доводиться відривати себе від справи.

Я пропоную виготовити пастку для лову малька з двох шестилітрових пластикових пляшок, в яких продається столова вода (дивимося малюнок). В одній з пляшок (4) обрізається дно, в іншій – верхня частина (3). Ця частина вставляється в першу пляшку.

Пастка для малька

Пастка для малька

Шилом проколюються обидві пляшки по краю і скріплюються м’якої мідним дротом (1), з більш товстого дроту прикріплюється невеликий гачок біля входу в пляшку (2).

У ній просвердлюються отвори по всій поверхні, для вентиляції води. У пробці (5) також просвердлюється кілька отворів. Пастка готова.

Встановлюється вона на мілководді – там, де плаває мальок. Шматочок кірки хліба підвішується на гачок і трохи хліба закладається всередину пляшки. Можна для приваблення малька кинути біля пляшки трохи хліба. Я запевняю вас, що вже через 10-15 хвилин в пляшці буде плавати кілька мальків, яких можна дістати з пастки, відгвинтивши пробку і виливши воду у відро. Як тільки мальок закінчується, знову дістаєте його з пастки. Обов’язково залишайте в пастці пару мальків: вони будуть залучати до себе інших побратимів.

Автор ідеї: Геннадій побожився
м. Байконур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.