Виготовлення високоякісних власних бойлів

Виготовлення бойлів

Виготовлення бойлів

Перед вами «помилково-стійкий путівник» по виготовленню саморобних високоякісних бойлів.

Карп’ятники,  які не катають самі Бойл, багато втрачають. Це реальна економія
коштів: з 10 кг міксу виходить не менше 14 кг бойлів. Плюс ви маєте можливість створити свої власні оригінальні поєднання, які ніхто не зможе скопіювати.

Виготовлення бойлів – це не ракетні технології, і вам не буде потрібно
затратити багато коштів. Я катав бойли протягом багатьох років без міксера,
використовуючи велику каструлю, вилку і маленький розкочувальний столик від
Gardner. Виготовлення бойлів на 12 яйцях забере у вас максимум півтори години.

Вже написано безліч статей про те, як зробити приманку. Перед вами – мій власний покроковий путівник по самостійному виготовленню бойлів.

1) Перше і найголовніше: коли ви зберетеся катати бойли із сумішей Squid and Octopus або Ocean protein, не робіть це на вашій кухні, – це може привести до скандалу з дружиною! Ідіть в гараж, під навіс в саду або в надвірну споруду, де є достатньо місця для розміщення ваших базових сумішей, масел, атракторів, змішувального і вимірювального інструмента, посуду. Переконайтеся, що у вас є все і в достатній кількості.

Для обчислення потрібної кількості використовуваних сипучих компонентів ви повинні мати точні ваги і достатню кількість шприців для рідких компонентів.

Необхідно мати лист з рецептами і блокнот для запису своїх дій. Зайва ложка і бойли не спрацюють. Той день, коли ви знайшли результативну комбінацію, виявиться викинутим з життя, якщо у вас не залишиться записів, з яких ви зможете скопіювати правильний рецепт. Вам необхідно мати великий тазик для змішування або електричний міксер, каструлю для варива готових бойлів, ложку або друшляк, щоб вийняти їх з води, і хороший розкочувальний столик. Я рекомендую для початку 16-ти чи 18-ти мілліметровий столик і шприц для тіста

2) Тепер готуйтеся приступити до змішування.

Яйця – дуже важлива частина базового з’єднання, і ви повинні бути впевнені, що використовуєте тільки свіжі яйця. І чим свіжішими вони будуть, тим краще. Метод перевірки: помістіть їх по одному в каструлю з водою. Якщо яйця свіжі, вони залишаться на дні. Якщо ж вони почнуть спливати або плавати – від них потрібно відмовитися. Я завжди використовую яйця середнього розміру і працюю з міксом на 6-х яйцях, що, в залежності від типу базового міксу, дає вихід кінцевого продукту в районі 1,5 кг.

Щоб не зважувати кожне яйце, завжди працюйте з яйцями одного розміру. Розбийте 6 яєць у великому тазу або чаші міксера; збийте яйця виделкою, поки вони не перемішуються. Не використовуйте мітелку або міксер, щоб не створити безлічі повітряних бульбашок, які призведуть до того, що ваші бойли стануть плаваючими.

3) Тепер ви можете додати будь-які аромати, харчові олії або рідкі харчові добавки до яєць. Ви можете також додати чайну ложку барвника, якщо захочете, але пам’ятайте, що суміші рибного борошна і червоного насіння забарвлюють тісто в коричневий і червоний колір самі по собі.

Рідкі компоненти завжди розчиняють в рідкому (тобто в яйцях). Якщо ви додаєте атрактори і підсилюючі агенти в порошкоподібному стані, додайте їх до основного міксу і переконайтеся, що вони добре перемішані.

Переконайтеся, що ви точно виміряли (відповідно до рецептури) обсяги масел і рідких харчових добавок. Якщо ви випадково вмішали занадто багато чого-небудь, то викиньте і починаєте знову.

4) Тепер ви готові додати ваш мікс до яєць. У багатьох виникають проблеми на даному етапі. Засипте весь кілограм мікс а, але не чекайте, що він добре перемішається, тому що цього не буде.

В залежності від того, скільки «рідини» Ви отримали після додавання рідких харчових добавок, харчових масел, пахощів і різниці в розмірах яєць, вам може знадобитися 450 або 1000 грамів мікс а. Краще мати трохи міксу а в запасі, якщо буде потрібно. Після виготовлення кількох партій бойлів ви будете знати майже до грама, яку кількість суміші буде потрібно.

Проте якщо з якої-небудь причини ви змінили свій рецепт, невикористаний мікс необхідно помістити в повітронепроникний пакет і прибрати до наступного разу.

Додавайте по 200 грамів міксу в посуд для змішування і розмішуйте вилкою або міксером (тістоміси), домагаючись рівномірного однорідного стану. Як тільки стає неможливо змішувати виделкою, прийшов час дістати тісто і починати місити вручну.

Здоровий глузд і декілька змішаних сумішей скажуть вам, коли зупинитися. Гарне правило – чистий посуд без залишків тіста на стінках і відсутність сухого міксу на дні.

Перш ніж дістати тісто, намажте руки невеликою кількістю оливкової олії, і воно не буде липнути до рук.

5) Діставайте ваше тісто і починайте місити вручну. На даному етапі воно здасться вам занадто липким. Насипте жменю сухого міксу в таз і помістіть туди ж кулю тіста. І продовжуйте вимішувати.

Якщо тісто вийде дуже сухим (а це призведе до розтріскування ваших насадок), влийте трохи води і вимішуйте знову. Перевірка готовності тіста: скачайте кульку між долонями, і якщо він вийшов гладким, не тріскається і не прилипає до рук-тісто готове для розкочування бойлів.

6) Візьміть тісто і скачайте його у вигляді ковбаски так, щоб вона вільно входила в ваш шприц. Помістіть зайве тісто в поліетиленовий пакет і закрийте його: це запобіжить висиханню. При високій температурі я роблю стільки тіста, скільки можу розмістити в шприц. Видавіть шприцом ковбаску на розкочувальних столик, закрийте верхню частину і перемістіть її вперед-назад 3-4 рази. Ви повинні отримати готові до варіння кульки. Якщо вони розвалюються – тісто дуже сухе. Якщо вони прилипають до столу – тісто дуже липке.

Прокатайте все тісто. Інша помилка – неправильно підібраний розмір (діаметр) носика шприца, що призводить до деформування приманки. Для різних типів базових міксів можуть знадобитися різні діаметри носиків, що обумовлено відмінностями основних компонентів сумішей. Наприклад, коли ви викочує 18-ти мілліметрові бойли на міксі з пташиних кормів, діаметр носика шприца не повинен бути рівний 18мм. Оскільки ви витісняєте ковбасу з шприца, тісто трохи розширюється. Так, 18ти-міліметрова ковбаса виявляється 19-ти мілліметровой. Як результат – деформовані бойли. Точний розмір носика підбирається методом проб і помилок.

Я завжди починаю з діаметру, на 1мм меншого, ніж діаметр дошки, і зменшую його до тих пір, поки не буду задоволеним результатом. Промаркируйте «правильний» носик для подальшого швидкого знаходження. Якщо ви користуєтеся обрізаним носиком (як у шприців для клею), майте достатній їх запас: це вам допоможе у випадку помилки.

7) Коли ви закінчили прокатувати ваше тісто, налийте велику каструлю води і поставте закипати. Тепер можна вимити посуд, прибрати ароматизатори та інші інгредієнти. Запечатайте пакет із залишками суміші і приберіть його в пластиковий контейнер до наступного разу. Я люблю використовувати великий рушник для того, щоб просушити зварені бойли. Найважливіше правило – засипайте в киплячу воду невелику кількість бойлов. Вода в жодному разі не повинна припинити кипіння!

Неоціненним при варінні кухонний таймер, тому що занадто довгий час варіння може зруйнувати харчову цінність ваших Великих насадок, і вони будуть нічим не краще готових Shelf-Life бойлів. Встановіть ваш таймер на необхідний час, завантажте трохи бойлів і через 30 секунд почніть їх помішувати. Як тільки таймер спрацює, вийміть шумівкою бойли і помістіть їх на рушник. Цей процес повторюється, поки вся партія бойлів не буде зварена. Вам ймовірно, доведеться додавати додатково воду в міру її википання.

Обов’язково переконайтеся, що вода повернулася на точку кипіння перед засипанням нової партії бойлів. Переконайтеся, що ви дотримуєтеся рекомендованого часу кипіння. Я іноді змінюю його від партії до партії. Деякі бойли будуть більш м’якими (для швидкодії при підгодовуванні), деякі-трохи твердіше (для насадки). Я завжди даю моїм бойлам для підсихання мінімум 12 годин. Потім я фасую їх по 1 кг у поліетиленові пакети, підписую інформацію: «аромат-аттрактор – рідкі харчові добавки».

Немає нічого важливішого знання того, чим ви ловите рибу.
Таким чином, тепер ви маєте повне уявлення, як створити ваші власні бойли. Процес здається трохи складним? Після декількох самостійно зроблених партій ви будете катати бойли, як професіонали. І пам’ятайте, що бойл не завжди повинен бути круглої форми. Бойли неправильної форми і у вигляді гранул також ловлять рибу. Удачі!

Автор: Тоні Майлс
Розробник Vision Baits International

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.