Category Archives: Відпочинок на природі

Бухта вікінгів сауна

бухта вікінгів сауна

бухта вікінгів сауна

Куди біля Львова поїхати на відпочинок та ще порибалити? Звичайно у Бухту Вікінгів. Тут можна добре порибалити, і приємно відпочити, так як у Бухті Вікінгів є ще сауна, яка знаходиться на березі озера. Це так звана “Російська лазня”, які споконвіку будували на берегах водойм не тільки у Росії, але і в Україні.

Continue reading

Озеро Барвінок – Новий Розділ

Озеро Барвінок

Озеро Барвінок

Озеро Барвінок – це мальовниче озеро, яке розташоване в лісі поблизу міста Новий Розділ (Львівська область). Озеро є протічним та має довжину 2-3 кілометрів та приблизну ширину 80 метрів. Утворене дамбою в долині річки Барвинка. Проте в озеро впадає також ще річка Іловець, яка бере початок в лісі північніше села Ілів. Озеро з південної сторони має дамбу, і простягається на північ, де утворює два рукави з мілководдями.

З озера річка витікає і тече по селах Гранки, Берездівці та Підгірці і впадає в річку Дністер.

Continue reading

База відпочинку Узлісся – Edem Resort

База відпочинку Узлісся – Edem Resort

База відпочинку Узлісся – Edem Resort

База відпочинку Узлісся – це готельно-відпочинковий комплекс з озером, який знаходиться в долині серед лісу біля міста Бібрка. Тепер ця база відпочинку має назву Edem Resort, так як тут вже не звичайна база відпочинку, а цілий відпочинковий комплекс, який включає в себе розкішний готель з ексклюзивними номерами класу люкс, СПА-комплекс, цілих 5 ресторанів, конференц зали, оздоровлюючий комплекс, озеро та різні відпочинкові споруди.

Continue reading

Озера біля бази відпочинку Сонячна Галявина в Родатичах

Сонячна Галявина - Родатичі

Сонячна Галявина – Родатичі

Біля бази відпочинку Сонячна Галявина в с. Родатичі є два озера. Ці озера знаходяться біля лісу на захід від села. Біля одного з озер знаходиться база відпочинку Сонячна Галявина. Особливість цих озер, що тут часто організовується фестиваль Захід.

Не слід плутати ці озера з озерами баз відпочинку Сокіл та Чарівна Долина, які розміщені на південь від дороги М-11 (Е40). Про ці озера мова буде йти в інших публікаціях. А озера в селі Родатичі біля бази відпочинку знаходяться на північ від цієї траси. Тому, якщо їдете зі Львова в сторону кордону, то поворот треба робити наліво в кінці села Родатичі (за залізничною станцією). Ви з’їдете у вузьку бічну дорогу і проїдете відразу через залізничний переїзд. Потім треба їхати прямо з’їхавши на ґрунтовку.

Continue reading

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН

Відпочинковий комплекс РОБІНЗОН – це бази відпочинку на озері Задорожнє. Знаходиться база відпочинку РОБІНЗОН на березі озера. Тут працівники комплексу впорядкували пісочний  пляж, де дозволяється також організувати наметове містечко.

Поряд є кілька будиночків для проживання та баня на 6 осіб. Також на території комплексу Робінзон знаходиться магазин, стоянка для автомобілів та столики з альтанками. Є мангали.

Continue reading

Озерний край

Озерний край

Озерний край

Озерний край – це розважальний комплекс, який складається з озер, рибного господарства, ресторану та готелю. На території комплексу також знаходяться дитячий майданчик, стоянка автомобілів, альтанки, більярд, сауна, конференц-зал та інші споруди. Є окреме озеро для купання та пляж. Навіть є маленький зоопарк. Взимку працює ковзанка. Насамперед Озерний край відомий рибалкою.

Continue reading