Category Archives: Ставки

Чишки – озеро Лагуна

Озеро Лагуна - Чишки

Озеро Лагуна – Чишки

Озеро Лагуна, що знаходиться у полі біля села Чишки, має прямокутну форму і зручне для ловлі на фідер, тому що воно має чисту від зарослей поверхню. Озеро є мілке, тому тут ловити поплавочною вудкою некомфортно. Проте, тут на поплавочну вудку можна наловити дрібної плотви (розміром мізинець), якої тут багато. Звичайно поряд з дрібною плотвою попадається крупніша рибка, проте дуже рідко. Плотва тут клює тільки на опариша та черв’яка. Усі рослинні приманки (в тому числі перловку) ця риба ігнорує. Імовірно велика кількість дрібної плотви зумовлена малою кількістю хижої риби у водоймі, тому власники не дозволяють виловлювати окуня та щуку.

Саме озеро є приглянуте та на берегах його розміщені лавочки та столики. Біля деяких столиків є верби, що дає змогу сховатись від спекотного сонця. Проте біля самої водойми дерев майже немає. В деяких місцях біля озера є мокрий грунт та болото.

Continue reading

Платні озера – ціни на рибалку в 2017 році

Ціни за рибалку в 2017 році на деяких платних озерах біля Львова:

Став в селі Завидовичі – 100 грн.

Озеро Лугуна в селі Чишки – 150 гривень (до 3 кг карпа і 1 кг карася).

Бухта Вікінгів

Рибалка – на оду вудку (до 3 кг. риби – безкоштовно) – 100 грн.

Пляж (купання, міні-гірка, дитяче містечко “Ketler”, душ, туалет) – 150 грн.

Озеро в селі Поршна – 100 грн.

Озеро «КльовО» в селі Криве Радехівського району – 250 грн.

Водосховище Наварія – 40 грн.

Вульки (село Бережани) – 80 грн.

Став в селі Зашків – 100 грн.

Став в селі Звенигород – 150 грн.

Озерний Край (біля Пустомит) – 40 грн.

Барвінок (Н. Розділ) – 50 грн.

Озера Майдан (біля села Верещиця)

Для членів товариства – 60 грн.

Для всіх інших – 120 грн.

Став в селі Прибличі

Рибна ловля з дамби – 60 грн.

З інших берігів (вудочка, фідер, спінінг) – 120 грн.

Спортивна карпова рибалка – 125,00 грн. світловий день, 250 грн. – доба.

Ловля хижої риби – 50 грн.

Озера Саперне та Інженерне

Озеро Саперне

Озеро Саперне

Саперне та Інженерне – це штучні водойми, які знаходяться практично на території Яворівського полігону біля сіл Коти та Дебрі. Це були мальовничі озера з безкоштовною рибалкою та безкоштовним відпочинком. Влітку тут завжди багато відпочивальників, а у вихідні дні берег озера Інженерне повністю заповнений людьми. Поряд є сосновий ліс, тому ці озера користуються такою популярністю. Проте, в зв’язку з агресією Хуйла на Україну тут почали проводити військові навчання по подоланню водних перешкод. Частина лісу біля озер вже вирубана військовими для проведення навчань. Подальша доля цих озер невідома, так як не відомо, чи військові будуть пускати сюди відпочивальників.

Continue reading

Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

Озеро на перехресті вулиць Стрийська-Наукова

У Львові на перехресті вулиць Стрийська – Наукова є озеро, яке видно з дороги. На північному березі озера знаходиться кафе-бар, а з південного фітнес-центр та новобудова. Озеро є неглибоким і влітку частково заростає водоростями. Проте це озеро дуже популярне у міських спінінгістів, завдяки чому воно так сильно не заростає.

Continue reading

Озера в Сокільниках біля автовокзалу

Кругле озеро в Сокільниках

Кругле озеро в Сокільниках

В селі Сокільники є ще два озера, які знаходяться біля автовокзалу “Львів” на вул. Стрийській (на протилежній стороні вулиці). Якщо більш точніше описувати їхнє розташування – то це північна сторона села Сокільники і ці озера розміщені поряд зі сільським стадіоном в Сокільниках. Навколо озер вже розбудувались котеджі містечка.

Continue reading

Озера в Липниках

Озера в Липниках

Озера в Липниках

Озера в Липниках – це два озерця біля військового містечка, які знаходяться біля лісу. Озера чисті, так як поряд військова частина. Їх основна функція – пожежні. Допоміжна – відстійник каналізаційних стоків військового містечка. Щодо якості води, то каналізаційні стоки спочатку очищуються у кількох відстійниках вище озер, тому вода в цих озерах відносно чиста. Проте тут купатись не рекомендуємо.

Continue reading

Озерце в Ковирях

Озерце в Ковирях

Озерце в Ковирях

В селі Ковирі є невеличке озеро, яке розміщене біля дачних кооперативів Світанок та Джерело. Озеро дуже маленьке і імовірно мілке. Його розміри становлять приблизно 200 кв. метрів. Можна припустити, що з озеро є витоком якогось потічка, так як біля його ростуть дерева. Основна його функція – це водопій худоби. Проте тут є карасі. Не знаю чи вони зараз є, якщо вважати посуху 2016 року, проте карасі тут точно були.

Continue reading

Старе Село – ставок біля лісу

Ставок біля лісу в Старому Селі

Ставок біля лісу в Старому Селі

Ставок біля лісу в Старому Селі – це невеликий ставок, який знаходиться на західно-південній частині села. Щоб попасти на нього, потрібно їхати по трасі на Бібрку і повернути направо у селі Водники перед поворотом на Бухту Вікінгів. Проїхати треба буду повз річку Давидівкку, замок в Старому Селі і повернути наліво. Далі проїжджаємо усе село і повертаємо направо до ставка.

Continue reading

Озера у Водниках біля Бухти Вікінгів

Озеро біля кооперативу Енергетик

Озеро біля кооперативу Енергетик

Озера у Водниках біля Бухти Вікінгів – це три озерця, які знаходяться біля дачного кооперативу Енергетик, як їхати від траси на Бібрку в Бухту Вікінгів. Точніше ці озера розташовані при з правої сторони перед лісом, якщо повернете на поворот у Бухту Вікінгів. Це водойми загального користування і рибалка в них безкоштовна. Колись поблизу була військова частина, і ці озера вирили військові для навчань.

Continue reading

Озеро в Сокільниках

Став в Сокільниках

Став в Сокільниках

На півночі від села Сокільники є невеличкий став площею півтора гектари, який знаходиться на захід від ТРЦ King Cross Leopolis (Ашан). Його видно з кільцевої дороги, якщо їхати від Ашану в напрямку Солонки (Скнлова, Пустомит).

В цьому ставі клює карась, окунь та чебачок амурський. Останньої риби тут розвелось дуже багато і чебачок амурський клює майже на все. Чебачок амурський – це дуже дрібна акваріумна рибка, яку імовірно запустив у водойму хтось із акваріумістів. Ця рибка тут прижилась і постійно клює, не даючи клюнути карасю. Карася тут теж багато, проте чебачок амурський не дає йому клюнути і першим об’їдає наживку. Тому, щоб зловити карася, рекомендуємо ловити його на перловку, щоб її не об’їв чебачок амурський.

Continue reading