Category Archives: Риболовні місця

Озеро Барвінок – Новий Розділ

Озеро Барвінок

Озеро Барвінок

Озеро Барвінок – це мальовниче озеро, яке розташоване в лісі поблизу міста Новий Розділ (Львівська область). Озеро є протічним та має довжину 2-3 кілометрів та приблизну ширину 80 метрів. Утворене дамбою в долині річки Барвинка. Проте в озеро впадає також ще річка Іловець, яка бере початок в лісі північніше села Ілів. Озеро з південної сторони має дамбу, і простягається на північ, де утворює два рукави з мілководдями.

З озера річка витікає і тече по селах Гранки, Берездівці та Підгірці і впадає в річку Дністер.

Continue reading

Бухта Вікінгів

Бухта Вікінгів озеро

Бухта Вікінгів озеро

Бухта Вікінгів – це відпочинковий комплекс, який знаходиться в лісі біля села Старе Село на відстані 12 кілометрів на південь від Львова. Комплекс складається з озера, ресторану, готелю, СПА-комплексу, альтанок, мотузкового парку та багатьох інших інфраструктурних об’єктів для відпочинку та дозвілля (качелі, прокат човнів, катамаранів, байдарок, роликів, велосипедів і веломобілів, фролбол, натільний теніс, пейнтбол, спортивні майданчики, тир, кінні прогулянки, більярд, пляж, рибна ловля та ін.).

Continue reading

Канал Яричівський

Канал Яричівський або річка Яричівка – це річка, яка протікає в кількох кілометрах на північ від міста Львів, та впадає у відоме озеро Гамаліївка. Звідти річка витікає через дамбу, протікає біля сіл Яричів та Задвір’я, а потім впадає в річку Полтва.

Ця річка вузька та мілка, проте в ній є багато окуня, карася та щуки.

Серед перспективних місць, то тут є декілька. Перші місця – це декілька місць на північ від села Малехів, де річка розширюється та має глибокі місця. А в основному ловлять рибу на річці нижче по течії від мосту, що на Київській трасі (між селом Гамаліївка та Малі Підліски. Так як річка дуже вузька (2-4 метри), то тут можна ловити на не дуже довгі вудки. Рекомендую ловити на черв’яків, яких можна накопати на березі річки Полтва біля мосту на кільцевій дорозі.

Continue reading

Відпочинок біля Львова

Для жителів та гостей міста Львова завжди гостро стояла проблема відпочинку біля Львова на природі, так як у Львові та його околицях таких місць дуже мало. Адже хочеться на вихідні кудись виїхати з міста на природу на відпочинок біля озера.

На жаль біля Львова дуже мало місць для активного відпочинку. Усі ліси засміченні сміттям. Наприклад, у Брюховицькому лісі вже немає чистого місця, де можна відпочити. З іншої сторони у Львові та біля Львова немає водойм, де можна покупатись. А ті деякі водойми, де можна купатись, повністю заповнені людьми у добру погоду та не відповідають санітарним нормам.

Вихід один – пошук платних зон відпочинку. Але усі платні відпочинкові території мало чим відрізняються від безкоштовних – там теж людно.

Я надибав досить цікаве місце для відпочинку. Це місце хоча платне, але Ви там відпочиватимете самі (зі своєю компанією) без сторонніх людей. Це місце знаходиться дуже близько від Львова (біля траси Київ-Чоп між Винниками та Малою Швейцарією) та загроджене парканом. На території є садиба із зрубу, водойма з чистою джерельною водою, що живиться від джерела. При садибі також є баня з сауною, коптильня та інші умови для відпочинку. Ця садиба називається “Тихе плесо”.

Фотографії садиби Тихе Плесо

Тихе плесо

Тихе плесо

Тихе плесо взимку

Тихе плесо взимку

Інтер'єр садиби

Інтер’єр садиби

Інтер'єр садиби

Інтер’єр садиби

Тел. власника: 0673712048 (Олег).

Забронювати можна на БУКІНГ.КОМ.

 

Зимова ловля форелі в Карпатах

Зима закінчилась і скоро почнеться сезон на відкритій воді. Але хочеться показати зимову ловлю форелі на льоді в форелевому господарстві «Золота форель» (село Коростів, Львівська обл.):

Інші відео можна подивитись тут:
http://skole.com.ua/uk/video/18-skolernews/171-winter-fishing.html
А саме форелеве господарство (як туди доїхати) описано тут:
http://skole.com.ua/uk/karpaty-rest/50-korostiv-rest/170-zolota-forel.html

Як ловити форель в гірських річках

форель

форель

Починається осінь. В цей час активізується клювання форелі в гірських річках Карпатського регіону. Особливо добре ловиться форель в Сколівському районі. Адже поїхавши в Карпати можна відпочити, сходити по гриби та порибалити.

Проте форель ловиться протягом всього року, окрім періоду нересту (після листопада), найжаркіших днів літа і різкого помутніння води. Коли літом форель можна ловити тільки зранку і ввечері, то восени форель клює цілий день. Кормом служать дрібні рачки, комахи і їх личинки, ікра риб, а для великої форелі іноді і дрібна риба, переважно гольян.

Детально про особливості ловлі форелі в Карпатах описано тут:
http://skole.com.ua/uk/papers/13-turizm/122-fishing.html

Якщо Ви приїхали з далека, то варто заздалегідь домовитись про проживання в Карпатах. Я би порадив зупинитись у місті Сколе. Саме тут відносно низькі ціни на проживання та висока якість обслуговування.

Перелік приватних садиб та готелів міста Сколе Ви знайдете тут:
http://skole.com.ua/uk/rezidence.html

Тужанівський став

Тужанівський став

Тужанівський став

На фотографії зоображено став, який розміщений поблизу сіл Тужанівці та Підгірці у Львівській області. За ставом видно річку Дністер. Фотографія зроблена на горі, яка була утворена самим Дністром шляхом розмиття грунту. Тому село Підгірці і отримало назву, тому що лежить у підніжжі схилу, який має вигляд гори.

Також на задньому плані можна побачити за Дністром церкву села Межиріччя, а також далеко видно труби жидачівського паперового комбінату.

Раніше на Тужанівському ставі добре клювали карасі та окуні. Зараз ситуація на ставі невідома, тому що в в час повіні у 2008 році став повністю був залитий водою Дністра.

Карта риболовних місць поблизу Нового Роздолу

Карта риболовних місць поблизу Нового Роздолу

Дністер біля села Устечко

Дністер біля села Устечко

Дністер біля села Устечко

Фотографія р. Дністер була зроблена 14 червня 2009 року в селі Устечко. Особливість річки Дністер в цей період була та, що вода була відносно високою та мутною, тому що перед цим були дощі. Також це місце є об’єктом туризму і улюбленим місцем стоянки та початку сплаву на байдарках туристів та спортсменів. Хоч більшість любителів сплаву прибирають сміття за собою та іншими несвідомими людьми, все ж таки частина сміття залишається на берегах. Якщо придивитись уважніше до фотографії, то можна побачити пусту пластикову пляшку на березі.

Карта. Устечко

Карта. Устечко