Category Archives: Гумор

Як вуйко зловив собаку

Ще одна історія з життя.

Вуйки прийшли на водойму ловити сома. Випили, закусили і давай закидати снасті. Так як сома ловлять вночі, то дочекались поки не стемніє. Один вуйко закинув донку, проте перекинув наживку на другий берег не побачивши це, так як було темно. А на другому березі наживку вхопив собака. З криком тягніть сома вуйки по воді перетягнули собаку на свій берег.

Про опаришів

Опариш є особливою приманкою, так як ці личинки дуже повзючі і всюди можуть пролізти. Дуже часто опариші залазять в канапки з їжею. Тому деякі рибалки можуть залишитись голодні, а деякі можуть з’їсти ці канапки з цими личинками.

Розкажу вам реальну історію з життя.

Один рибалка купив опариші і поклав їх у банку від домашніх закруток. Так як погода була погана, він на рибалку не поїхав і забув про опариші. Через кілька днів було свято у родині і зібралось багато гостей. Його дружина пішла за закрутками і випадково взяла банку з опаришами сплутавши її з закрутками. Але в тій банці вже були мухи. Ось дружина відкрила цю банку за столом перед гостями і ці мухи розлетілись по столу і кімнаті.

Ігра Рибалка

Буває на дворі погана погода, тоді приходиться сидіти вдома. А хочеться піти на рибалку.
Звичайно, вдома можна подивитись фільми про рибалку та почитати риболовні форуми.
Але можна пограти у віртуальні ігри про рибалку.

Хочу представити Вам забавну ігру, в якій потрібно ловити рибку. Для цього мишкою управляєте собачкою щоб спіймати рибку. При лівому кліку собачка підстрибує. Човен можна рухати вправо і вліво мишею. Бажаємо приємно провести час.

Робимо саморобний воблер

Юрій Захаров

Юрій Захаров

Любителів саморобно щось зробити серед риболовів достатньо багато. Адже для більшості з нас рибалка – це ще і спосіб самовираження, самореалізації. Ти чогось досяг, щось зробив, зловив! Когось вистачає тільки на те, щоб зав’язати вузол на волосіні, але більшість же наполегливо прагне удосконалювати оснащення, покращувати блешні, відливати хитромудрі грузила і навіть виготовляти воблери.

Воблер – одна з найскладніших приманок, а лов на воблер – одна з найдинамічніших і захоплюючих. Не говорячи вже про те, що деколи воблер може виглядати як витвір мистецтва (у чому дуже досягли успіху японці). І багато хто навіть пускається в колекціонування. Але якщо людину тягне творити, то хай хоч у нього вся коробка забита японськими воблсрамі, він прагнутиме зробити щось своє. І своє, хай непоказне, але зроблене з любов’ю, іноді може ловити набагато краще “фірмового” штампованого красеня. А іноді в коробці може навіть просто не опинитися такого воблера, який підійшов би по своїх параметрах саме до тих умов, в яких ми найчастіше ловимо. І тоді одержаний досвід лову на “фірмові” моделі дозволяє створити модель з потрібною грою, завглибшки занурення, забарвленням і т.д.

Іноді навіть просто хочеться, як говорили за старих часів, зайнятися рукоділлям і щось зробити своїми руками, насолодитися запахом деревинної стружки. Спробуємо сконструювати і зробити саме свій воблер. Спершу хай це буде воблер форми кренк. Довжину візьмемо рівну 55 мм, як найбільш “улюблену” для кожного вида хижака. Нa воблер такої довжини охоче реагує і голавль, і судак, і окунь, і щука. Дня воблеров форми кренк такої довжини дуже часто беруть висоту тіла, рівну 19-20 мм, і ширину, рівну 16-17 мм. Такі пропорції дуже характерні для більшості уловистих моделей (фото 1). Всі вони трохи різні в деталях виготовлення і нюансах гри. От так і наш воблер буде ні на що не схожий. Але ловити він буде неодмінно.

Воблери Yo-zori, AISE, Shinamo

Воблери Yo-zori, AISE, Shinamo

Continue reading

Походження воблера

Воблер Rapala Shallow Shad Rap 5

Воблер Rapala Shallow Shad Rap 5


Воблер (англ. wobbler) – пластикова або дерев’яна об’ємна приманка для лову риби спінінгом. У англійській мові також використовуються терміни hard bait, wood bait.

Як правило, своєю формою воблер імітує рибку або комаху, розфарбовування ж може бути як імітацією натуральної, так і фантазійної. Воблер оснащується одним, трьома, але частіше – двома гачками. У носовій частині може бути присутньою пластикова або металева лопатка для заглиблення приманки при проводці. Дротяна петелька для кріплення до волосіні може розташовуватися як в носовій частині приманки, так і на лопатці. Хвостовий гачок може бути декорований хвостиками з пір’я, пуха або синтетичних матеріалів.
Тобто походження цього слова від англійського wobble, що означає “гойдання, хитання, похитування”.

А ось існує російська версія походження воблера.
Коли дідусь Лаурі Рапала в одна тисяча вісімсот волохатому році виточив з дерева свою першу дерев’яну рибку, повісив на неї трійники і прогнав в кориті з водою, він тихо і гордо вимовив: “Вобля…”

Кілька риболовних коротких анекдотів

Дружина, проводжаючи чоловіка на рибалку, говорить: – Якщо щуки будуть дорогі, купи краще за карасів і коропа.

***

Рибалка у розпалі! Вже і наживку ледве відрізняють від закуски…

***

Рибалка хвастається перед приятелями:
– Минулої неділі я зловив щуку – ось, як моя рука!
– Не бреши! Таких волохатих щук не буває!

***

Чоловік повертається пізно з рибалки. Підходить навшпиньки до дверей і тихо-тихо стукає. Дружина відкрила двері йому.
Чоловік (тихенько): – Кіт в дома?
Дружина:- Заходь, не бійся, я йому кільки купила.

Як правильно продавати

У гіпермаркеті директор вирішив вийти з кабінету, поглянути як справи в торгівельному залі. Дивиться новий продавець – парубок мужикові вудку показує. Вирішив підійти ближче, послухати.

Продавець – мужикові: Ось дивиться, чудова вудка, 8 колін, вуглепластик, всього 250 грам плюс котушка – вся німецька чудова якість. Крім того, якщо Ви берете вудку, безкоштовно отримуєте комплект з 20 суперблешень і набір волосіней різного діаметру. Ну, як?

Мужик (пом’явшись): беру!

Продавець: Ось добре, не пошкодуєш. Тепер дивись – одна справа з берега рибалити, чого там зловиш? А якщо на човні на середину водойми, а? Ось глянь – човен японський двомісний, легкий і тонкий і, не дивлячись на це, не рветься ні на каменях, ні об корчі. Крім того, до нього абсолютно безкоштовні два супер весла – розкладні, практично невагомі, займають дуже мало місця, і мініелектронасос на батареях. Береш?

Мужик: Ну гаразд давай!

Продавець: Чудово! Тепер прикинь, приїхав ти на рибалку, розташувався і раптом дощ. А тобі сховатися ніде. Ось у нас є намет – польська непромокальна нова модель – так ось просто двомісна, а ось цей ремінь розстібаєш – і вона вже восьмимісна, можна цілою компанією сховатися. Тримає усередині комфортну температуру, навіть якщо на вулиці від -40 до +50. Крім того, абсолютно безкоштовно сітка проти комарів, що натягується над наметом, – вийшов з намету, а комарі не кусають! Ну, як!

Мужик: Добре беру!

Продавець: Тепер увага – ви наш тисячний покупець, який купив в нашому гіпермаркеті більше трьох речей. І Вам як приз надається 30-процентна знижка ось на цей чудовий джип. Джип абсолютно новий, цього року випуску, нова модель і, прикинь, скільки буде економія в баксах при 30-ти відсотках знижки.
Ну, як, береш?

Мужик (махнувши рукою): А-а-а хрін з ним, давай.

Продавець: Пройдіть до тієї каси, зараз я підійду. Мужик пішов.

Директор підбігає до продавця і, захлинаючись, говорить:

– Ось це так! Слухай, я укладаю з тобою контракт на 5 років, і хочу, щоб ти працював лише у мене, подвійний оклад, щокварталу премія і премія з продажів. Це ж треба, цей джип тут півтора роки стояв, нікому не потрібний був, А ТИ! МУЖИК ПРИЙШОВ ЗА ВУДКОЮ, А ТИ ЙОМУ ДЖИП ВПИХНУВ!!!

Продавець (скромно): Ну, взагалі-то він не за вудкою прийшов.

Директор: Як не за вудкою, я ж бачив, ти йому вудку показував?

Продавець: Взагалі-то він за прокладками прийшов. У його дружини місячні, ну, а я йому і говорю: “Ти чого, дурень, удома три дні робити будеш, їдь краще на рибалку!”